5 Nisan 2011 Salı

. Tatmin olduk !! ..

--Çiçek; Cumhurbaşkanı Gül’ün konuyla ilgili açıklamalarını hatırlatarak, "Sayın Cumhurbaşkanının tatmin olduğu konuda biz de tatmin olmuşuzdur" dedi.--milliyet-

BİR ÇOK ŞEY OKUDUM KONUYLA İLGİLİ BAK BU SAATE KADAR.KAFAMDAN "BEN NİYE HUKUK OKUYORUM Kİ LAN" DAHİL ONLARCA DÜŞÜNCE GEÇTİ..ORTADA BİR DAVA OLABİLİR ARKADAŞIM,HAKLI BİR DAVA DAHİ OLABİLİR BELKİ.BANA GÖRE DEĞİL,SANA GÖRE ÖYLE OLABİLİR..AMA DAVANIZ UĞRUNA ZULMETMEYE BAŞLADINIZ.CAHİLCE BİR ZALİMLİK DÖNÜYOR ORADA VE BENCE SEN BUNA ORTAK OLUYORSUN..

SANA YAZIYORUM ARKADAŞIM,SEN KENDİNİ BİLİYORSUN.ÇOK ŞÜKÜR Kİ BENİ DE BİLİYORSUN..BANA CEPHE ALAMAZSIN SEN.EMRE "LAİKÇİ" AMA "LAİKÇİ" DİYE ATAMAZSIN SÖYLEDİKLERİMİ BİR KENARA FARKINDAYIM..ÖYLEYSE ŞUNU BİR DÜŞÜN:ORTADA BİR SUÇ ŞÜPHESİ VAR VE BU ŞÜPHEYİ MİLYONLARCA KİŞİ TAŞIYOR,DAVA HA AÇILDI HA AÇILACAK..SINAVI HAZIRLAYAN BİR AÇIKLAMA YAPIYOR CUMHURBAŞKANI ((SADECE BİR)AÇIKLAMA"YLA TATMİN OLUYOR,ADAM GİBİ SORUŞTURMA YOK,DAVA DESEN NE ARAR..SONRA BAKANLAR KURULU TOPLANIYOR,ÜSTTEKİ EROTİK AÇIKLAMAYI YAPIYOR..

E ŞİMDİ OLDU DA SORUŞTURMAYA BAŞLADI BİZİM HUKUKUMUZ,""BU ADAMLAR VAR YA BU ADAMLAR SİZE YALAN SÖYLEDİLER ÇATIR ÇATIR 5 BİN KİŞİ ALMIŞ TÜYOYU"" DİYEBİLİR Mİ,DEDİRTİRLER Mİ ADAMA..

YANİ NE OLDU BİLİYORMUSUN ARKADAŞIM ?.. ONLAR TATMİN OLDU DİYE BİZ DE TATMİN OLMUŞ BULUNDUK ÖZETLE..SENİ BİLMİYORUM AMA ÇOK ÇOK ÇOK SAYIDA İNSAN ZORLA TATMİN EDİLDİ VE BUNUN ACISINI EMİN OL HİSSETTİLER.İŞTE ZULÜM..

..not:kurumlarda bıyıktan kadrolaşma o kadar çok belli oluyor ki

siz hala eşitlik demokrasi filan diyorsunuz,bu da zulüm bak..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...